background-image
background-image

Flaga - Váš dodávateľ LPG

Sme tam, kde ste Vy, prispôsobujeme energiu Vašim meniacim sa potrebám. Prinášame komfort, pretože viete, že sa na nás môžete spoľahnúť, pretože viete, že sme vždy blízko Vás, kdekoľvek ste a čokoľvek robíte.

Kariéra v spoločnosti FLAGA | Zamestnanci spoločnosti FLAGA sú najskúsenejšími špecialistami na trhu. Aj vy môžete byť súčasťou nášho tímu.

O spoločnosti FLAGA

FLAGA je jednou s vedúcich spoločností na trhu s LPG na Slovensku. Distribuujeme plyn vo fľašiach spoločnostiam aj jednotlivcom, tak isto aj plyn do zásobníkov pre vykurovanie a technológie a LPG pre motorové vozidlá na čerpacie stanice.

Efektívna distribučná sieť

Efektívna distribučná sieť je základ obchodu. Toto je dôvod, prečo máme strategicky rozmiestnené plniarne a distribučné sklady, ktoré nám umožňujú rýchlo a načas dodávať LPG na celom Slovensku pri najnižších možných nákladoch.

Plniareň Plniareň

Distribučný sklad Distribučný sklad

Mapa

Distribučný sklad

Distribučný sklad

Distribučný sklad

Distribučný sklad

Plniareň

Železničná 4
956 85 Bánovce nad Ondavou

Prezrite si aktuálne voľné pracovné pozície:Prejsť na Kariéru
background-image

Čo nás odlišuje?

Certifikáty

Spokojnosť a odporúčania našich klientov, množstvo certifikátov kvality a bezpečnosti sú dôkazom, že naše plynové fľaše a zásobníky sú úplne bezpečné a dôveryhodné. Týmto sme si istý, pretože všetky naše produkty sú dôkladne a pravidelne testované na kvalitu a bezpečnosť.

Postupy

O potreby Vás – našich zákazníkov sa staráme na každom kroku. To je dôvod, prečo naše produkty podstupujú testy kvality a bezpečnosti. Takto si môžeme byť istý, že dodávame, predávame a prenajímame iba kontrolované a správne fungujúce plynové fľaše a zariadenia.

Najlepšie služby našim zákazníkom

Nikdy sa neprestávame starať o Vaše pohodlie pri používaní Flaga plynu. Naše zákaznícke centrum je pre Vás k dispozícii každý pracvný deň od 7,00 do 17,00, technická podpora a urgentný servis sa poskytuje 24/7.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Zistite, ako môžete využiť naše zásobníky:PREJSŤ NA ZÁSOBNÍKYZoznámte sa s portfóliom produktov Flaga v plynových fľašiach:PREJSŤ NA PLYN VO FĽAŠIACH