background-image

Čo by ste mali vedieť o LPG?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Existujú prestávky v dodávke energie?

LPG je palivo, ktoré sa dá nielen dodať na akékoľvek miesto v krajine, ale aj vďaka telemetrickým riešeniam, ktoré monitorujú hladinu plynu, je možné automatizovať dodávky a zabezpečiť kontinuitu prevádzky spoločnosti.

Aká je účinnosť LPG?

LPG môže byť až päťkrát účinnejší ako tradičné palivá vďaka vysokej výhrevnosti. Navyše plynové palivá umožňujú stabilnú reguláciu teploty. To všetko znamená, že LPG je ideálny pre proces vykurovania, sušenia a varenia. Okrem toho mnoho skladov a výrobných závodov používa LPG ako palivo pre vysokozdvižné vozíky. LPG Je účinnejšie ako iné palivá a môže byť použité ako vonku, tak aj vo vnútri, na rozdiel od napr. motorovej nafty.

Aké je oneskorenie?

LPG poskytuje okamžité teplo a používa ho mnoho firiem na zásobovanie teplou vodou, pretože umožňuje ušetriť peniaze tým, že eliminuje zbytočné náklady na skladovanie ohriatej vody v zásobníkoch. Vysokozdvižné vozíky poháňané LPG môžu byť natankované do niekoľkých minút, čo znamená, že môžu byť použité prakticky bez prestávok ako protiklad napr. k elektrickým vysokozdvižným vozíkom.

Aké sú náklady na údržbu?

Z pohľadu nákladov, najmä pri rozhodovaní o dlhodobých investíciách, prechod z ropných palív na plyn môže priniesť značné úspory dokonca až 30%. Okrem toho je skvapalnený plyn čistejší ako ropné palivá a obsahuje výrazne menej hydrogénuhličitanov a nevytvára sadze, čo znamená, že už nie je potrebné čistiť potrubia, komíny a pece alebo odstraňovať odpad, zatiaľ čo filtre pracujú oveľa dlhšie vďaka nižším zaťaženiam. Použitie LPG umožňuje spoločnosti znížiť celkové prevádzkové náklady spojené s vykurovacími systémami.

Na aké účely môže byť použité LPG?

Vysoko flexibilné LPG palivo má množstvo rôznych spôsobov použitia. Môže sa použiť napríklad na ohrev vody alebo na vykurovanie a tepelné spracovanie, takže nie je potrebné sa obávať viacerých zdrojov energie.

Ako vyzerá LPG z hľadiska budúcich nárokov na nízke emisie CO2?

Napriek širokému spektru dostupných obnoviteľných zdrojov energie, ako je slnečná energia, biomasa alebo vietor, je veľmi nepravdepodobné, že tieto budú postačujúce pre všetky procesy v spoločnosti. Tento ekologický, v porovnaní s tuhými palivami, skvapalnený plyn sa môže používať v kombinácii s najnovšími technológiami s nízkymi emisiami, a to robí spoločnosť, ktorá používa LPG, šetrnejšou k životnému prostrediu.

Je čas prejsť na ekologické vykurovanie pomocou FLAGA.

Vedeli ste, že uhlie alebo sadze sú príčinou asi 20% globálneho otepľovania.

undefined

Aj toto by vás mohlo zaujímať

Čo je LPG?

Čo je LPG?

matka objímajúca dcéra

Bezpečnosť

malé dievčatko v záhrade

Životné prostredie

úspora peňazí za kúrenie reguláciou teploty v domácnosti

Ako môžete ušetriť energie?

žena hľadá v okne čerstvý vzduch

POROVNANIE VÝHOD A NEVÝHOD RÔZNYCH ZDROJOV VYKUROVANIA

ZABRÁŇTE OTRAVE OXIDOM UHOĽNATÝM

ZABRÁŇTE OTRAVE OXIDOM UHOĽNATÝM | BEZPEČNOSTNÝ BULLETIN

Aké radiátory sú určené pre plynové kúrenie?

thermostat for heating system

Plynové kúrenie – je to stále tá správna voľba?

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Zistite, ako môžete využiť naše zásobníky: PREJSŤ NA ZÁSOBNÍKYZoznámte sa s portfóliom produktov Flaga v plynových fľašiach: PREJSŤ NA PLYN VO FĽAŠIACH