background-image
background-image

Hľadáte plyn v zásobníku pre poľnohospodárstvo?

Zásobníky kvapalného plynu spoločnosti Flaga zaručujú pohodlné používanie bez toho, aby ste sa museli obávať o dodávky. Na našich zásobníkoch si môžete vždy skontrolovať, koľko plynu Vám zostáva v nádrži a objednať si plyn podľa svojich potrieb. Ponúkame službu telemetrie, kedy Vám po inštalácii zariadenia vieme poskytnúť elektronické informácie v podobe e-mailu o zásobe plynu.

SUŠENIE KUKURICE NA MIESTE V POĽNOHOSPODÁRSKYCH PODNÍKOCH - AKO ZVÝŠIŤ SVOJE ZISKY? | FLAGA

Najlepšou odpoveďou na túto otázku by bolo zníženie nákladov a výdavkov. Je bežné, že sa technológie časom opotrebovávajú a prevádzkové náklady neustále rastú. Ďalšou skutočnosťou, ktorá nás ovplyvňuje, či sa nám to páči alebo nie, sú globálne a miestne trendy, ktoré nám ponúkajú metódy a technológie sušenia, ktoré nám umožňujú dosiahnutie lepšieho postavenia na trhu.

Všetkou pod kontrolou so spoločnosťou Flaga

Rešpektujeme Váš čas a staráme sa o Vaše pohodlie, preto Vám ponúkame riešenia, ktoré sa Vám budú páčiť!

Nechajte nám svoje kontaktné údaje:Vyplňte formulár

Plynulé dodávky

Telemetrické meracie prístroje zabezpečujú pravidelné monitorovanie hladiny plynu v zásobníku a v prípade dohody o automatických dodávkach, je starostlivosť o dostatočnú zásobu plynu na nás.

Technická podpora

Záleží nám na Vašom komforte pri používaní našich zásobníkoch, a preto je naša zákaznícka služba k dispozícii každý pracovný deň od 7,00 do 17,00 a non-stop urgentný servis.

Fakturačné a platobné spôsoby

Ponúkame 2 spôsoby úhrady za plyn. Môžete si vybrať odber plynu cez plynomer a platiť v zálohových mesačných platbách s vyúčtovaním spotreby 1 krát ročne alebo si môžete objednať plyn s jednou platbou za celú dodávku.

Použitie

Zásobníky na kvapalný plyn sa využívajú na rozličné účely. Pozrite sa, ako ich môžete použiť vo vlastnom poľnohospodárskom podniku.

Hydinárne

Teplo je základom správneho rastu hydiny. Vykurovanie so Zásobníky môžu poskytnúť primeranú teplotu vo Vašej hydinárni a zabezpečiť optimálny rast hydiny.

Sušiarne

Nižšia vlhkosť zrna znižuje pravdepodobnosť hniloby a zvyšuje jeho výkupnú hodnotu. Uistite sa, že zabezpečujete optimálne podmienky skladovania zŕn ich vysušením pomocou sušičiek na obilie vykurovanými kvapalným plynom.

Šampionárne

Prostredníctvom vykurovania kvapalným plynom zabezpečíte správnu teplotu v rastových komorách a tým optimálny rast húb.

Vykurovanie skleníkov

Plynové kúrenie v skleníku je nielen efektívne, ale aj úsporné a stále populárnejšie riešenie v oblasti poľnohospodárstva.

background-image

Nechajte nám svoje kontaktné údaje

Vyplňte formulár a náš obchodný zástupca Vás bude kontaktovať a pripraví Vám ponuku, ktorá najlepšie splní Vaše potreby.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
Full Close
Zistite ako možno použiť naše zásobníky:Prejsť na plyn v zásobníkochZoznámte sa s portfóliom produktov Flaga v plynových fľašiach:Prejsť na plyn vo fľašiach