background-image
background-image

Využitie plynových FLIAŠ v gastronómii a hotelierskom odvetví

Plynové kúrenie na bombu sa široko využíva v gastronomických a ubytovacích zariadeniach. Je to praktické riešenie zároveň počas kuchynských prác, pre catering, pri organizovaní podujatí v exteriéri, ale aj na efektívne vykurovanie hotelových interiérov. Moderné fliaše so zaujímavým dizajnom sa často využívajú ako dekoračný prvok záhrad a terás pri gastronomických zariadeniach. Vďaka plynovým bombám pre hotely a reštaurácie sa budete môcť plne sústrediť na svoju prácu bez starostí s nákladmi súvisiacimi s prevádzkou a poruchami celého systému.

AKÉ PLYNOVÉ FĽAŠE SÚ VHODNÉ DO KUCHYNE?

Tento typ vykurovania je vhodný pre stacionárne i mobilné kuchyne a stále častejšie sa využíva počas tzv. ukážok live cooking. Je to obľúbená forma kulinárskej zábavy v hoteloch alebo exkluzívnych reštauráciách a taktiež ich využívajú veľmi radi i majitelia sezónnych zariadení bez zriadenej plynovej prípojky. Napojenie na plynovú fľašu je vhodné aj v prípade moderného vybavenia ,medzi ktoré patria napr. plynové stoličky. Plynové fľaše určené pre hotely a reštaurácie možno vymeniť jednoduchým spôsobom – môžete ich používať bez toho, že by ste potrebovali akékoľvek dodatočné náradie. Flaga dodáva pre toto odvetvie fľaše s plynom špičkovej kvality. Pri ich využívaní ako zdroja plynu v kuchyni je veľmi dôležitá aj bezpečnosť . Kontrola tesnosti a hmotnosti každej fľaše počas jej plnenia vám dávajú istotu, že s tým nemusíte mať starosti.

Plynové fliašé v exteriéri – mobilná gastronómia na teplo

Plynový gril je najčastejšie využívané zariadenie v tzv. street food gastronómii. Vďaka nemu možno pripraviť rozličné jedlá bez tuku a bez toho, aby ste museli rozpaľovať oheň. Jedlo vzniká týmto spôsobom veľmi rýchlo a zároveň zdravo, čo zvlášť oceňujú klienti obľúbených food truckov. Plynová bomba určená na použitie v mobilnej gastronómii by nemala zaberať priveľa miesta, musí by byť ľahká a jednoduchá na výmenu. Tohto typu moderné nádoby na plyn sú zároveň zárukou bezpečnosti pre samotného poskytovateľa služieb i okolie. Jednou z najdôležitejších výhod napojenia mobilnej gastronómie na plyn je vysoká efektívnosť využitia tohto paliva, čo sa priamo odrazí v ziskoch z podnikania.

Catering na plyn – obsluha hotelových HOLSTÍ na špičkovej úrovni

Slávnostné obedy, večierky alebo jednoducho štandardné hotelové raňajky so švédskym stolom – to sú momenty, v ktorých plynové kompozitné bomby sú veľmi užitočné. Plynové bomby s kapacitou 5 kg a 10 kg sú ľahké, pohodlné a zaručujú nepretržitú dodávku plynu, vďaka čomu je obsluha hotelových hosťov plynulá a bezproblémová. Okrem toho reduktor umožňuje bleskovú výmenu nádoby za novú bez toho, aby ste museli použiť akékoľvek náradie. Plynové bomby v oblasti cateringu umožňujú udržanie teploty jedál a horúcich nápojov tak dlho, aby ste sa nemuseli báť o vysoký štandard obsluhy hostí.

HOTELOVÉ OBJEKTY VYKUROVANÉ PLYNOM

Plynová bomba umožňuje efektívne vykurovanie tak menších, ako aj veľkých ubytovacích zariadení s vysokým štandardom. Lokalita tu nezohráva úlohu – toto riešenie je tak vhodné v meste ako i v útočiskách mimo civilizácie . Plyn možno využiť na ohrev vody v bazéne alebo v stredisku SPA. Kvapalný plyn v hotelovej gastronómii je zárukou nerušených služieb na špičkovej úrovni. Všetko to je možné vďaka telemetrickému systému. Ten zaručuje, že možno nepretržite monitorovať hladinu plynu v nádobe a dodať surovinu s požadovaným predstihom. Počas hľadania efektívneho zdroja tepla pre hotel alebo reštauráciu, namiesto kupovať môžete si najprv vyskúšať plynovú bombu na prenájom. Nepretržitá dodávka plynu, pohodlná forma vyúčtovania, bezpečné používanie a technická podpora to sú len niektoré výhody tohto riešenia.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok