background-image
background-image

Kupujete obývaný dom? Zabezpečte plynové kúrenie rýchlo a lacno!

Kúpa obývaného domu súvisí s tým, že sa do neho môžete rýchlo presťahovať a začať bývať, ale nemáte žiadny vplyv na to, aký je v ňom nainštalovaný vykurovací systém. Ak sa doteraz napríklad v tomto dome používala stará pec na uhlie a pozemok nemá prístup k plynu zo siete, vzniká dilema, aké palivo použiť pre vykurovací systém? Riešením môže byť vykurovanie pomocou LPG plynu. Ako ho inštalovať?

Prečo je dobré si vybrať nájom?

Možno rozmýšľate, prečo riešením, ktoré odporúčame, je prenájom nádrže a nie jej kúpa. V rámci prenájmu v FLAGA poskytujeme kompletný servis. Dodávame nielen nádrž na LPG, ale urobíme aj jej internú revíziu. V prípade potreby vymeníme poistné ventily. Súčasťou balíka je aj servis a opravy v prípade poruchy.  

 

Ak si kúpite nádrž na voľnom trhu, napríklad o niečo lacnejšiu použitú nádrž, riskujete, pretože môže mať voľným okom neviditeľné vady. Navyše, ak sa s ňou niečo stane, nebude vám poskytnutá okamžitá odborná podpora. Medzitým, ak je nádrž prenajatá od FLAGA, všetky riziká sú na našej strane a nie na strane zákazníka. Zapečatíme ju a naplníme LPG plynom. V používanej nádrži môže byť plyn nízkej kvality, preto musí byť prepláchnutá. To isté by sa malo urobiť, ak budete využívať dodávky plynu od rôznych spoločností. Musíte si uvedomiť, že plyn je nerovnomerný, a preto sa musia fľaše opatrne vyprázdniť a musia sa z nich odstrániť zvyšky paliva. Cena oplachovania fliaš je porovnateľná s nákladmi na používanie LPG po dobu približne 1,5 roka. 

 

Nami ponúkané plynové tlakové fľaše na LPG, ktoré si môžete prenajať na účely dodávania paliva do vykurovacieho systému vášho nového domu, sú moderné riešenia typu „smart home”. To znamená, že zamestnanci spoločnosti Flaga vám zabezpečia doplnenie plynu v prenajatej nádrži, prehliadky a kontrole, ako aj technicky servis inštalácie. Okrem toho na ovládači budete si môcť individuálne nastaviť viaceré  parametre vrátane priemernej požadovanej teploty počas dňa a noci a budete môcť prispôsobiť úroveň spaľovania plynu k vonkajším podmienkam.

 

Obráťte sa na technickú podporu a zistite, aké mate možnosti pre nainštalovanie LPG nádrže na kupovanom pozemku s obytným domom. Naši odborníci zabezpečia montáž a pripojenie vykurovacieho systému vo vašej domácnosti. Príklad zo skutočného života  >Vžite sa v situáciu osoby, ktorá chce kúpiť dom na sekundárnom trhu. Môže si zvoliť nehnuteľnosť bez prístupu k plynu zo siete, ale chcela by si dom vykurovať práve plynom. V takom prípade sa môže rozhodnúť prenajať LPG nádrž a podpísať zmluvu o dodávke plynu so spoločnosťou Flaga. Pozrieme sa, aké technické požiadavky musia byť na tento účel splnené. Je potrebné vykonať predtým špecifikované stavebné práce pre inštaláciu zemnej alebo podzemnej nádrže, napr. urobiť základňu - sokel?

 

LPG ako zdroj energie

LPG alebo jednoducho skvapalnený plyn je veľmi dobrý zdroj energie, ktorý z rôzneho  hľadiskách prevyšuje iné tradičné palivá. Je to okrem iného spôsobené jeho vyššou účinnosťou a vysokou výhrevnosťou. Používaním tuhého paliva na vykurovanie vášho domova je ťažšie udržiavať požadovanú konštantnú teplotu vo vašej obytnej časti. V prípade plynného paliva je to však veľmi možné. Je tiež ideálne k vykurovaniu, vareniu a sušeniu. LPG je tiež ekologickejší ako tuhé palivá. Môže byť použitý spolu s najnovšími nízkouhlíkovými technológiami.

background-image

Hlavné výhody používania inštalácie poskytovanej od Flagy

  • Bezplatný servis a 24 hodinová tiesňová linka so servisnou reakciou
  • Predlžená trvanlivosť plynových radiátorov a horákov
  • Stabilita a dodržovanie termínov dodávok
  • Flaga umožňuje podpísanie kontraktu na určitý čas so zárukou ceny, čo umožňuje precízny odhad prevádzkových nákladov.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Pre odoslanie správy prosím, vyplňte všetky vyznačené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok