background-image

Mäsiarstvá

Zdravá životospráva a stravovanie je trend, ktorý sa poslednou dobou rozmáha nielen v našich končinách, ale taktiež aj na celom svete. Malé mäsiarstvo môže byť skvelý nápad na biznis, ale zároveň musíte mať na pamäti, že základom je vysoká kvalita predávaných produktov a jeho neustála čerstvosť. Vo výrobných podnikoch, ktoré sa sústredia na ekologickú produkciu mäsa a údenín, nesmie chýbať ani alternatívny zdroj energie. Ideálne riešenie môže byť napríklad nádrž na kvapalný plyn, obzvlášť v prípade, že v prevádzke nemáte možnosť pripojenia ku klasickej plynovej inštalácii.

Veganské mäso a jeho spracovanie

Veľmi zaujímavou možnosťou ako rozšíriť ponuku mäsiarstva je veganské mäso, inak známe ako vege-meat. Je to veľmi populárny produkt, ktorý bohužiaľ nie je tak rozšírený. Pritom si svojho koncového zákazníka určite nájde, pretože skupina ľudí, pre ktorých sa zdravé stravovanie stalo životným štýlom a stále narastá. Môžete teda využiť túto situáciu a zaplniť dieru na trhu. Aj v tomto prípade hrá vo výrobnom procese dobrý a kvalitný zdroj energie nezameniteľnú rolu. Plyn sa aj tu rozhodne vyplatí pretože je to…

Nízko-emisné palivo

Tekutý plyn je nízko-emisné palivo, ktorého spaľovanie má v porovnaní s tuhými palivami len minimálny dopad na životné prostredie. Môžeme ho teda označiť za ekologicky šetrný. Preto je taktiež bezpečný pre použitie v malej mäsiarni ponúkajúcej ekologické výrobky. Ohreje vodu, vykúri spoločné priestory, ale predovšetkým pri jeho spaľovaní nedochádza k uvoľňovaniu škodlivých látok. Zpracovanie mäsa a mäsových výrobkov by malo prebiehať v čistom prostredí, a pri dodržiavaní prísnych hygienických noriem. Tekutý plyn z palivovej nádrže zaistí vašej výrobe čistotu. V porovnaní s elektrickou energiou vychádza plyn lepšie aj po ekonomickej stránke. A keď k tomu pripočítate ešte bezplatný servis a rýchlu reakciu servisu, ukáže sa, že plyn je jasný víťaz. Skrátka a jednoducho, plyn je palivo budúcnosti, ktoré je zároveň cenovo dostupné. Proste sa vyplatí.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Pre odoslanie správy prosím, vyplňte všetky vyznačené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok