background-image
background-image

Ohrev vody na samoobslužnej autoumývarne pomocou LPG

Plánujete investíciu do samoobslužnej autoumyvárne?

Osoby plánujúce investíciu do samoobslužných autoumývarní majú vždy problémy, aby si nájsť správne miesto. Tento aspekt sa dá ľahko vyriešiť, ale prístup k médiám, ako je zemný plyn, nemusí byť ľahká úloha. Ak už máte priestor na zriadenie autoumyvárne, otvorte ju po pripojení k zapožičanej nádrži na LPG. Výberom LPG ako nástroja na ohrev vody v autoumyvárňach urobíte svoju spoločnosť nezávislou od prístupu k sieti zemného plynu. Okrem toho ušetríte prevádzkové náklady použitím omnoho lacnejších prostriedkov ako elektrina alebo vykurovací olej.

 

Prevádzka autoumyvárne bez prekážok

Každá hodina zastavenia autoumyvárne znamená pre majiteľa stratu. Použitie nádrže FLAGA s LPG  plynom zaručuje, že bude možné autoumyváreň považovať ako samoobslužnú. Plyn dodávaný spoločnosťou FLAGA má príslušné osvedčenia, vďaka čomu môžete pokojne spať, pretože vaše vybavenie autoumyvárne (bojler, plynový horák) je bezpečné a bude fungovať bez nežiaducich prerušení alebo služieb. Kvalita plynu je obzvlášť dôležitá v zime, keď má byť plyn odolný proti silným mrazom.

 

Stála dodávka paliva rozhoduje aj o kontinuite prevádzky autoumyvárne ohrievanej LPG. Mobilné riešenia využívané spoločnosťou FLAGA umožňujú diaľkový odpočet hladiny plynu v nádrži. Môžete si tak kontrolovať spotrebu a hladinu plynu v nádrži bez toho, aby ste opustili svoj domov. Aby bolo podnikanie ešte pohodlnejšie, je možné si objednať aj dodávku plynu telefonicky alebo e-mailom bez potreby osobnej účasti na plnení nádrže. FLAGA navyše ponúka vhodné spôsoby fakturácie plynu. Platiť môžete raz mesačne alebo po každej dodávke, čo je dôležité najmä v prípade, že autoumyváreň  nie je vaša jediná spoločnosť.

 

Ekológia a pohodlie

Investícia do samoobslužných autoumyvární si vyžadujú primeraný prístup k ekológii. Voda použitá na umývanie auta by sa mala vyčistiť. Prítomnosť chemikálií a znečistení z automobilov znamená, že odpadová voda z autoumyvárne nemôže ísť priamo do kanalizácie. Využitie odpadu vzniknutého pri umývaní vozidiel je veľmi dôležité, ale nie je jediný aspekt, pokiaľ ide o vplyv autoumývarne na životné prostredie. Vplyv na životné prostredie súvisí aj s metódou ohrievania vody a vykurovania miestnosti autoumyvárne.

 

Použitie zariadenia na tuhé palivo alebo vykurovací olej produkuje dym, ktorý zase prispieva k tvorbe smogu. Takže nielen to, že autá spôsobujú zvýšenú koncentráciu škodlivých látok vo vzduchu, by sa tento účinok pri umývaní vozidiel zosilnil? Môžete si myslieť, že v tejto situácii je riešením použitie elektrickej energie. Bohužiaľ, výroba elektrickej energie vo väčšine krajín tiež produkuje obrovské množstvo nebezpečných plynov, zvyčajne iba mimo miesta, kde sa táto energia spotrebúva. Z ekologického hľadiska je skvapalnený ropný plyn (LPG) najmenej environmentálne škodlivým riešením. Spaľovaním skvapalneného plynu do atmosféry sa uvoľňuje hlavne vodná para a oxid uhličitý. Preto miesta plánované pre vaše podnikanie v blízkosti domácností nespôsobia problémy miestnym ľuďom.

 

Ak snívate o bezobslužnej spoločnosti, otvorte si vlastnú autoumyváreň. Na ohrev vody a miestnosti použite LPG z nádrže a váš nový spôsob zarobenia peňazí bude pohodlný a bezpečný pre životné prostredie. 

 

background-image

Hlavné výhody používania inštalácie poskytovanej od Flagy

  • Bezplatný servis a 24 hodinová tiesňová linka so servisnou reakciou
  • Predlžená trvanlivosť plynových radiátorov a horákov
  • Stabilita a dodržovanie termínov dodávok
  • Flaga umožňuje podpísanie kontraktu na určitý čas so zárukou ceny, čo umožňuje precízny odhad prevádzkových nákladov.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok