background-image

Plynové kúrenie - hotely, reštaurácie, spa

Objekty poskytujúce služby, ako sú hotely, reštaurácie, kaviarne, bazény a spa, potrebujú pre svojich hostí zdroj tepla na vykurovanie miestností a vody, ako aj plyn na varenie. Ich umiestnenie nemusí byť podmienené prítomnosťou inštalácií plynového zariadenia vďaka profesionálnym a overeným dodávateľom nádrží na LPG. Flaga dodáva tekutý plyn pre hotely, zabezpečuje v mene zákazníka rýchle povolenia na nádrž a zaručuje, že prenajatá plynová inštalácia je úplne bezpečná a spĺňa všetky definované právne normy.

Plynové kúrenie - hotely, bazény, spa

Plynová nádrž umožňuje vykurovanie penziónov, hotelov a všetkých ostatných typov zariadení v tomto priemysle bez ohľadu na ich umiestnenie. Môže ohrievať aj vodu v spa a bazénoch. LPG je potrebný aj v gastronómii, ktorá si nemôže dovoliť prerušenie dodávok, čo sa často aj stane v prípade prístupu k zemnému plynu z potrubných zariadení. Flaga používa telemetrický systém, ktorý umožňuje neustále sledovať hladinu surovín v nádrži, vďaka čomu sú naši dodávatelia schopní zabezpečiť spoľahlivú kontinuitu fungovania inštalácie.

Prenájom LPG nádrže ekonomické a ekologické riešenie pre hotelierstvo a reštauračné odvetvie

Plynové nádrže pre priemysel sú oveľa šetrnejšie k prírode ako spaľovanie uhlia alebo dreva na ohrev vody a miestnosti. Ich prenájom je tiež omnoho lacnejším riešením ako vybudovanie vlastnej plynovej inštalácie. Navyše, používaním služieb Flaga si môžete byť uistení, že váš výrobok bude okamžite doručený, zaručujeme bezpečné používanie a pocit naplnenia, pretože spokojnosť zákazníka je pre našu spoločnosť najdôležitejšia.

 

Hotely a rekreačné chatky často vybavujú svoje izby krbmi, ktoré sú medzi hosťami veľmi obľúbené. Spaľovanie dreva a uhlia v nich je spojené s vysokými nákladmi, znečistením životného prostredia a nízkou tepelnou účinnosťou. Dokonalým riešením je použitie plynových krbov, ktoré svojim vzhľadom dokonale napodobňujú tradičné drevené krby, ale sú oveľa účinnejšie na teplo, majú nižšie emisie oxidu uhličitého a nespôsobujú zanášanie.

 

LPG je ideálny aj pre gastronomické stany používané pri oslavách a slávnostiach, ako sú svadby a sväté prijímania. Je veľmi módne lokalizovať ich v prírode, kde nie je prístup k plynovodom. Propánové fľaše, ktoré sú v našej ponuke, umožňujú použitie plynových terasových ohrievačov, ktoré efektívne zahrejú stan v noci počas chladnejších ročných období a umožňujú riadne fungovanie kuchyne a celého sociálneho zázemia aj za poľných podmienok. 

 

Pri hľadaní zdroja tepla pre váš objekt je veľmi dobrým riešením si prenajať nádrž na tekutý plyn od spoločnosti Flaga, ktorá vám umožní podnikať na ľubovoľnom mieste, zaistí nepretržitú dodávku inštalácie, pohodlné vyúčtovanie, technickú podporu, ako aj bezpečnosť a kvalitu potvrdenú početnými certifikátmi.

 

background-image

Hlavné výhody používania inštalácie poskytovanej od Flagy

  • Bezplatný servis a 24 hodinová tiesňová linka so servisnou reakciou
  • Predlžená trvanlivosť plynových radiátorov a horákov
  • Stabilita a dodržovanie termínov dodávok
  • Hedge Stála Cena - Flaga umožňuje podpísanie kontraktu na určitý čas so zárukou ceny, čo umožňuje precízny odhad prevádzkových nákladov.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok