background-image

Poďme sa pripraviť na zimnú sezónu

Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu. Nachádzame sa uprostred vykurovacej sezóny, a to znamená čas našej usilovnej práce. Našou prioritou je zabezpečenie nepretržitých dodávok plynu a splnenie Vašich očakávaní behom tohto obdobia. Z tohto dôvodu by sme Vás radi upozornili na otázky, ktoré v uplynulom čase mnoho krát komplikovali dodávky našim zákazníkom. Za týmto účelom Vám dávame do pozornosti niekoľko praktických rád, ktoré môžu zabezpečiť správne fungovanie zásobníkov počas celej vykurovacej sezóny:

 

  • Je potrebné pravidelne sledovať hladinu plynu v zásobníku. Pokiaľ hladiny plynu klesne pod 30 % zavolajte prosím na Zákaznícku linku spoločnosti FLAGA na telefónne číslo 0850 606 303 a objednávajte si doplnenie zásobníka. Tým je zabezpečené, že ani pri nepriaznivých poveternostných podmienkach nedôjde v zásobníku plyn a dodávky dorazí včas. Chceme Vás upozorniť na to, že v zimnom období trvá vybavenie objednávky približne 14 dní.
  • Prístup pre autocisternu musí byť zaručený na vzdialenosť maximálne 35 m od zásobníka. Za týmto účelom je potrebné dbať na zjazdnosť prístupovej cesty. Autocisterna je asi o 0,6 m širšia ako je osobné vozidlo a je omnoho dlhšia a väčšia. Pokaľ nebude mať vodič autocisterny možnosť manévrovať na prístupovej ceste nebude môcť naplniť zásobník. Bezpečnosť je na prvom mieste.
  • Miesto, kde sa nachádza podzemný zásobník je potrebné označiť a zabezpečiť k nemu prístup. Táto vec je rovnako dôležitá ako dbanie o údržbu prístupovej cesty k samotnému miestu umiestnenia zásobníka.

 

Dôležité upozornenie pre majiteľov rekreačných chát a chalúp:

  • Vzhľadom k rôznym spotrebám plynu v rôznych rekreačných chatách je pre nás veľmi komplikované predchádzať núdzovým situáciám. Aj keď nie je rekreačná chata využívaná celoročne, je potrebné zabezpečiť sledovanie hladiny plynu v zásobníku. Môžete napríklad požiadať suseda, aby raz za čas skontroloval ukazovateľ hladiny plynu na zásobníku. Pokiaľ by tento údaj klesol pod 30 %, obráťte sa na spoločnosť FLAGA za účelom nahlásenia objednávky.

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok