background-image

Strechy pokryté asfaltovým hydroizolačným pásom s použitím plynových fliaš spoločnosti FLAGA

Pokrývač je remeselník, ktorý pokrýva a opravuje strechy pomocou odporúčaných strešných materiálov. To si vyžaduje veľkú fyzickú zdatnosť. Každý profesionál dobre vie, že správne nástroje a vysokokvalitné materiály budú mať vplyv na výsledok práce. Z týchto materiálov budú plynové fľaše s propán-butánom nenahraditeľným prvkom umožňujúcim včasné dokončenie prác súvisiacich s údržbou strechy

Prečo by sa mali majitelia domov starať o svoje strechy? 

Dobrý projekt strechy je základom pre začatie akejkoľvek práce. Odstránenie starej strešnej lepenky nie je najjednoduchšia záležitosť, pretože si vyžaduje značné úsilie a starostlivú prácu. Zároveň by ste mali pamätať na likvidáciu škodlivého azbestu. Údržba strechy si vyžaduje starostlivosť a odhodlanie, aby sa v budúcnosti zabránilo ďalším opravám. Strecha by mala byť pripravená na budúce práce, ako je napríklad odhŕňanie snehu.

Aké typy strešnej krytiny možno rozlíšiť?

Jedným z najčastejšie používaných stavebných materiálov na tento účel je asfaltový hydroizolačný pás. Vďaka atraktívnym cenám a trvanlivosti je každý zamestnanec spokojný s jeho praktickým využitím na rôznych povrchoch. Pri výmene strechy venujte pozornosť krytiu asfaltovým hydroizolačným pásom s polystyrénovou izolačnou vrstvou. Plynový horák s 3 dýzami pripojenými k propán-butánovej fliaši je skvelým spôsobom, ako zabezpečiť jednoduchú a pohodlnú prácu.

 

Bez ohľadu na to, či vykonávate drobné rekonštrukčné práce alebo profesionálne stavby, naša spoločnosť v každom prípade pripraví pre vás individuálnu ponuku pre vaše podnikanie. 

Môžeme Vám pomocť?

Máte nejaké otázky?

Vyplňte formulár alebo nám zavolajte.

Ak chcete povoliť odoslanie správy, vyplňte prosím označené polia.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Meno / Priezvisko
Telefónne číslo *
E-mail *
PSČ
Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť
Full Close

Vyberte si predmet:

Ďalšie články:vráťte sa k novinkámZistite, ako ušetriť náklady na vykurovanie:prejsť na článok